MÖBLER / Bord / Bord 9614052
*
nr 961 4052
Bord
Design Yngvar Sandström, längd: 63 D, 46, höjd: 52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:24:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 17:18:21
1
100 kr
6/5 20:06:06
2
400 kr
6/5 20:28:52
3
500 kr
8/5 12:35:12
4
600 kr
11/5 18:09:02
5
700 kr
11/5 20:19:28
6
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord yngvar sandström
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43
-
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:39
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:52
-
6132 Cafébord
+ 4 stolar, Aluminium. Diameter: 70 cm, höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:41
*
Bord
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4052
Bord
Design Yngvar Sandström, längd: 63 D, 46, höjd: 52 cm
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 17:18:21 | 1 | 100 kr |
6/5 20:06:06 | 2 | 400 kr |
6/5 20:28:52 | 3 | 500 kr |
8/5 12:35:12 | 4 | 600 kr |
11/5 18:09:02 | 5 | 700 kr |
11/5 20:19:28 | 6 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord yngvar sandström
-
6155 Bord
björk, bemålad skiva. Bredd: 126 cm, djup: 86 cm, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
6153 Bord
Ek, 1880-tal. Bredd: 94 cm, djup: 46 cm, höjd: 70 cm
Aktuellt bud: 200 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:43 -
6039 Bordsfotogenla..
omkring 1900. Höjd: 55 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:39
-
6014 Bordslampa
Hans Agne Jakobson, Markaryd, Modell B-124, Design..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:39 -
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:52 -
6132 Cafébord
+ 4 stolar, Aluminium. Diameter: 70 cm, höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:41